| S dostupnost: ![]() |
| M dostupnost: ![]() |
| L dostupnost: ![]() |
| XL dostupnost: ![]() |
produkt je dostupný ihned
produkt je dostupný do týdne
ohledem dostupnost kotaktujite nás prosím
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:

LT CX 27,5
| S dostupnost: ![]() |
| M dostupnost: ![]() |
| L dostupnost: ![]() |
| XL dostupnost: ![]() |
produkt je dostupný ihned
produkt je dostupný do týdne
ohledem dostupnost kotaktujite nás prosím
Příjemce :
* Povinná pole
nebo Zrušit
| Modelový rok: | 2023 |
| Barva | grey matná |
| Model | LT CX 27,5 |
| Značka | Bulls |
| Pneumatiky | STYX Ace of Pace |
| Vidlice | SR SUNTOUR XCM HLO |
| Řetěz | KMC, X8 |
| Řídítka | STYX Sport-SL double butted Riserbar |
| Pedály | BULLS MTB pedály |
| Velikost kola | 27,5 " |
| Materiál rámu | hliníkový |
| Sedlovka | BULLS hliníkový |
| Sedlo | BULLS Sportive Ergo |
| Radící páčky | Shimano Altus SL-M315 Rapidfire Plus |
| Přehazovačka | SHIMANO Acera RD-M3020 |
| Kliky | FSA 165 mm |
| Druh náboj/razeni | SHIMANO Acera RD-M3020 |
| Hlavová složení | FSA no.57B-1 |
| typ motorů | Mittelmotor |
| Kassette | SHIMANO CS-HG400-8 11-40T |
| zádny brzdový kotouč | 180 mm / 6-Bolt |
| typ produktů | Erwachsenenfahrrad |
| max provozní hmotnosti | 130 kg |
| Barva Shopfilter | šedá |
| MonkeyLink Ready | - |
| rozměry pneumatik (ETRTO) | 57-584 |
| pocet rychlostech | 8 richlostech |
| pocet rychlostech / razeni | Řazení |
| výrobce | ZEG |
| naboj (přední koleso) | 6-Loch Aufnahme und Schnellspanner |
| zdvih vidlice (ve předu) | 100 mm |
| Akku 16,75 AH 600WH | Bosch PowerPack (Smart System) 725 |
| Motorunterstützung | do 25 km/h |
| pro anoky účelzweck ShopFilter | Sport |
| Produktkategorie | E-MTB Hardtail |
| pro anoky účelbereich | Berge & Offroad |
| Rücktrittbremse | - |
| Display | kombinierbar mit: Mini-Remote, Kiox 300, SmartphoneGrip, Intuvia 100 oder Smartphone |
| Ladegerät | Bosch Standard Ladegerät 4A |
| GPS | - |
| modelserie | LT |
| materiál rámu ShopFilter | hliníkový |
| Frontleuchte | MonkeyLink Connect (Beleuchtung nicht im Lieferumfang enthalten) |
| Rückleuchte | MonkeyLink Connect (Beleuchtung nicht im Lieferumfang enthalten) |
| tvar rámu | Diamant |
| Bremstyp | hydraulicky kotoučova brzda |
| brzda | Tektro HD-M275 |
| Felge | DDM-2 |
| MonkeyLoad Ready | - |
| Straßenausstattung | - |
| Bremsscheibe | 180 mm / 6-Bolt |
| GPS ready | - |
| MonkeyLink Connect | - |
| NOS | - |
| Default Barva | - |
| Remote | Bosch LED Remote |
| SP Connect | - |
| Connected ready | - |
| Schaftdurchmesser (mm) | 31,8 mm |
| Klasse | E-CrossCountry |
| páčky | Comfort sport |
| predstavec | MTB-S, CCS Slot Mount ready |
| Bend (Grad) | 9DEGREE |
| Raise (mm) | 25 mm |
| hmotnost´ ohne Akku | 19,32 kg |
| BB-Drop (mm) | 40 mm |
| Oberrohr horizontal (mm) | 660 mm |
| Reach (mm) | 476 mm |
| rámgröße (Wert) | 54 cm |
| Radstand (mm) | 1225 mm |
| Stack (mm) | 621 mm |
| Steuerrohrlänge (mm) | 140 mm |
| Steuerrohrwinkel (Grad) | 67,5 ° |
| rámspezifikation | 6061 hliníkový, internal cable routing |
| Řazenísart | Řazení |
| Sitzrohrlänge (mm) | 540 mm |
| Sitzrohrwinkel (Grad) | 73,5 ° |
| hlavná barva ZEG | šedá |
| Motorleistung (Watt) | 250 W |
| Řetěznstrebenlänge (mm) | 465 mm |
| Kapazität (Wh) | 725 Wh |
| výrobce Anschrift | Longericher Straße 2, 50739 Köln |
| výrobce Kontakt | kontakt@zeg.de |
| značka Akku | Bosch |
| Bidex Akkutyp | lithium-iontový |
| Motorhersteller | Bosch |
| Drehmoment (Nm) | 85 |
| FIT-Antrieb | - |
No customer reviews for the moment.