| S (450 mm) dostupnost: ![]() |
| M (480 mm) dostupnost: ![]() |
| L (520 mm) dostupnost: ![]() |
| XL (560 mm) dostupnost: ![]() |
produkt je dostupný ihned
produkt je dostupný do týdne
ohledem dostupnost kotaktujite nás prosím
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:

GRINDER 3
| S (450 mm) dostupnost: ![]() |
| M (480 mm) dostupnost: ![]() |
| L (520 mm) dostupnost: ![]() |
| XL (560 mm) dostupnost: ![]() |
produkt je dostupný ihned
produkt je dostupný do týdne
ohledem dostupnost kotaktujite nás prosím
Příjemce :
* Povinná pole
nebo Zrušit
| Modelový rok: | 2026 |
| Barva | blue tinted white / marbled shiny |
| Model | Grinder 3 |
| Značka | Bulls |
| Pneumatiky | SCHWALBE G-One RX Perf, RaceGuard, TLR |
| Vidlice | Machete ADV Carbon, internal cable routing, 12mm thru axle |
| Řetěz | Shimano Deore CN-M6100 |
| Řídítka | Gravel SL |
| Velikost kola | 28 " |
| Materiál rámu | hliníkový |
| Sedlovka | BULLS hliníkový 27,2mm |
| Sedlo | BULLS Sportive Ergo |
| Radící páčky | SHIMANO GRX ST-RX610 |
| Přehazovačka | SHIMANO GRX RD-RX822 |
| Kliky | SHIMANO GRX FC-RX610 40T |
| Druh náboj/razeni | SHIMANO GRX RD-RX822 |
| Hlavová složení | FSA NO.80/56/CRII Middle |
| Kassette | Shimano Deore CS-M6100-12 10-51T |
| zádny brzdový kotouč | SHIMANO SM-RT54 / CL / 160mm |
| typ produktů | Erwachsenenfahrrad |
| max provozní hmotnosti | 135 kg |
| Barva Shopfilter | filialová |
| rozměry pneumatik (ETRTO) | 45-622 |
| pocet rychlostech | 12 richlostech |
| pocet rychlostech / razeni | Řazení |
| výrobce | ZEG |
| naboj (zadní koleso) | FORMULA FCL-542M |
| naboj (přední koleso) | Forumula CL-712 |
| pro anoky účelzweck ShopFilter | Sport |
| Produktkategorie | Gravelbike / Cyclocross |
| pro anoky účelbereich | Wald & Feldwege |
| Rücktrittbremse | - |
| modelserie | Grinder |
| materiál rámu ShopFilter | hliníkový |
| tvar rámu | Diamant |
| Bremstyp | hydraulicky kotoučova brzda |
| brzda | Shimano GRX BR-RX410 |
| Felge | RYDE Road 21 Disc |
| hmotnost´ ** | 11,6 kg |
| Straßenausstattung | - |
| Bremsscheibe | SHIMANO SM-RT54 / CL / 160mm |
| NOS | - |
| Řídítkabreite (mm) | 440 mm |
| páčky | Bulls Komfortlenkerband 3mm |
| predstavec | Bulls GRi predstavec CCS Slot Mount ready |
| BB-Drop (mm) | 75 mm |
| Oberrohr horizontal (mm) | 600 mm |
| Reach (mm) | 419 mm |
| Radstand (mm) | 1092 mm |
| Stack (mm) | 632 mm |
| Steuerrohrlänge (mm) | 205 mm |
| Steuerrohrwinkel (Grad) | 71 ° |
| rámspezifikation | 6061 aluminium, internal cable routing, 5mm thru axle |
| Řazenísart | Řazení |
| Sitzrohrlänge (mm) | 560 mm |
| Sitzrohrwinkel (Grad) | 74 ° |
| hlavná barva ZEG | filialová |
| Řetěznstrebenlänge (mm) | 440 mm |
| výrobce Anschrift | Longericher Straße 2, 50739 Köln |
| výrobce Kontakt | kontakt@zeg.de |
| Bike Klassifikation | 2 |
No customer reviews for the moment.