| S (550 mm) dostupnost: ![]() |
| M (470 mm) dostupnost: ![]() |
| L (510 mm) dostupnost: ![]() |
| XL (540 mm) dostupnost: ![]() |
produkt je dostupný ihned
produkt je dostupný do týdne
ohledem dostupnost kotaktujite nás prosím
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:

MACHE-Ti
| S (550 mm) dostupnost: ![]() |
| M (470 mm) dostupnost: ![]() |
| L (510 mm) dostupnost: ![]() |
| XL (540 mm) dostupnost: ![]() |
produkt je dostupný ihned
produkt je dostupný do týdne
ohledem dostupnost kotaktujite nás prosím
Příjemce :
* Povinná pole
nebo Zrušit
| Modelový rok: | 2025 |
| Barva | titanium |
| Model | MACHE-Ti |
| Značka | Bulls |
| Pneumatiky | SCHWALBE G-One R Evo, Super Race, V-Guard, TLE |
| Vidlice | Mache-Ti Titan |
| Řetěz | SRAM Force 12S |
| Řídítka | Bulls Raptor |
| Velikost kola | 28 " |
| Materiál rámu | Titan |
| Sedlovka | hliníkový, 31,6 mm |
| Sedlo | ERGON SR10 |
| Radící páčky | SRAM Force eTap AXS |
| Přehazovačka | SRAM Force XPLR ETAP AXS |
| Kliky | SRAM Force 38T |
| Druh náboj/razeni | SRAM Force XPLR ETAP AXS |
| Hlavová složení | FSA, ORBIT 1.5 ACR (NO.55R 1.5"/ACR/STD |
| Kassette | SRAM XG-1271 XPLR 10-44T |
| Laufradsatz | MAVIC Allroad SL Carbon |
| zádny brzdový kotouč | SRAM RT Paceline 160mm CL |
| typ produktů | Erwachsenenfahrrad |
| max provozní hmotnosti | 125 kg |
| Barva Shopfilter | beige |
| rozměry pneumatik (ETRTO) | 45-622 |
| rozměry pneumatik (") | 28 x 1,70 |
| pocet rychlostech | 12 richlostech |
| pocet rychlostech / razeni | Řazení |
| výrobce | ZEG |
| pro anoky účelzweck ShopFilter | Sport |
| Produktkategorie | Gravelbike / Cyclocross |
| pro anoky účelbereich | Straße & Asphalt |
| modelserie | MACHETE |
| tvar rámu | Diamant |
| Bremstyp | hydraulicky kotoučova brzda |
| brzda | SRAM Force |
| hmotnost´ ** | 10,4 kg |
| Bremsscheibe | SRAM RT Paceline 160mm CL |
| NOS | - |
| Řídítkabreite (mm) | 440 mm |
| páčky | ERGON Řídítkaband Gravel |
| predstavec | Bulls RRi / GRi predstavec CCS Slot Mount ready |
| BB-Drop (mm) | 70 mm |
| Oberrohr horizontal (mm) | 587 mm |
| Reach (mm) | 411 mm |
| Radstand (mm) | 1084 mm |
| Stack (mm) | 614 mm |
| Steuerrohrlänge (mm) | 180 mm |
| Steuerrohrwinkel (Grad) | 70 ° |
| rámspezifikation | Titanium Ti3Al2.5V custom butted |
| Řazenísart | Řazení |
| Sitzrohrlänge (mm) | 510 mm |
| Sitzrohrwinkel (Grad) | 74 ° |
| hlavná barva ZEG | champagner |
| Řetěznstrebenlänge (mm) | 433 mm |
| výrobce Anschrift | Longericher Straße 2, 50739 Köln |
| výrobce Kontakt | kontakt@zeg.de |
| Bike Klassifikation | 2 |
No customer reviews for the moment.