| M (470 mm) dostupnost: ![]() |
| L (510 mm) dostupnost: ![]() |
| XL (550 mm) dostupnost: ![]() |
produkt je dostupný ihned
produkt je dostupný do týdne
ohledem dostupnost kotaktujite nás prosím
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:

DAILY GRINDER EVO SX
| M (470 mm) dostupnost: ![]() |
| L (510 mm) dostupnost: ![]() |
| XL (550 mm) dostupnost: ![]() |
produkt je dostupný ihned
produkt je dostupný do týdne
ohledem dostupnost kotaktujite nás prosím
Příjemce :
* Povinná pole
nebo Zrušit
| Modelový rok: | 2025 |
| Barva | verde matnáe |
| Model | DAILY GRINDER EVO SX |
| Značka | Bulls |
| Pneumatiky | SCHWALBE G-ONE ALLROUND Perf, RaceGuard, TLE |
| Vidlice | GVX32-E LOR |
| Řetěz | Shimano CN-HG601-11 |
| Řídítka | BULLS Gravel SL |
| Pedály | Bulls Urban pedály mit Griptape |
| Velikost kola | 28 " |
| Materiál rámu | hliníkový |
| Sedlovka | hliníkový, 31.6 mm |
| Sedlo | BULLS Sportive Ergo |
| Radící páčky | SHIMANO GRX ST-RX600 |
| Přehazovačka | SHIMANO GRX RD-RX812 |
| Kliky | SAMOX EC-53 |
| Druh náboj/razeni | Shimano GRX RD-RX812 |
| Hlavová složení | FSA, No. 80 1.5"/CR2 |
| Gepäckträger | BULLS Urban/ Gravel |
| blatnike | hliníkový 55 mm |
| typ motorů | Mittelmotor |
| Kassette | SHIMANO Deore CS-M5100-11 11-42T |
| Laufradsatz | RYDE Road 21 Disc |
| zádny brzdový kotouč | SHIMANO SM-RT10 CL / 160 mm |
| typ produktů | Erwachsenenfahrrad |
| Barva Shopfilter | zelená |
| rozměry pneumatik (ETRTO) | 45-622 |
| rozměry pneumatik (") | 28 x 1,70 |
| pocet rychlostech | 11 richlostech |
| pocet rychlostech / razeni | Řazení |
| výrobce | ZEG |
| naboj (zadní koleso) | FORMULA RXC-142A |
| naboj (přední koleso) | FORMULA CL-712 |
| zdvih vidlice (ve předu) | 40 mm |
| Akku 16,75 AH 600WH | Bosch CompactTube 400 |
| Motorunterstützung | do 25 km/h |
| Ständer | Usus U-Mount 44 |
| pro anoky účelzweck ShopFilter | Tour |
| Produktkategorie | E-Gravelbike / E-Cyclocross |
| pro anoky účelbereich | Straße & Asphalt |
| Display | Bosch Mini Remote und System Controller |
| Ladegerät | Bosch Compact Ladegerät 2A |
| modelserie | GRINDER EVO |
| materiál rámu ShopFilter | hliníkový |
| Frontleuchte | FUXON FL-20EB 70Lux |
| Rückleuchte | MonkeyLink Twinlight |
| tvar rámu | Diamant |
| Bremstyp | hydraulicky kotoučova brzda |
| brzda | SHIMANO GRX BR-RX400 |
| Felge | RYDE Road 21 Disc |
| hmotnost´ ** | 21,38 kg |
| Straßenausstattung | ano |
| Bremsscheibe | SHIMANO SM-RT10 CL 180 mm |
| NOS | - |
| MonkeyLink ve předu | MonkeyLink 2.0 |
| Řídítkabreite (mm) | 420 mm |
| páčky | Bulls Komfortlenkerband 3mm |
| predstavec | Bulls RRi / GRi predstavec CCS Slot Mount ready |
| BB-Drop (mm) | 65 mm |
| Oberrohr horizontal (mm) | 560 mm |
| Reach (mm) | 407 mm |
| Radstand (mm) | 1067 mm |
| Stack (mm) | 552 mm |
| Steuerrohrlänge (mm) | 120 mm |
| Steuerrohrwinkel (Grad) | 70 ° |
| rámspezifikation | 6061 aluminium, Monocoque Casting, intigrated rear light |
| Řazenísart | Řazení |
| Sitzrohrlänge (mm) | 470 mm |
| Sitzrohrwinkel (Grad) | 74,5 ° |
| hlavná barva ZEG | olive |
| Motorleistung (Watt) | 250 W |
| Řetěznstrebenlänge (mm) | 440 mm |
| Kurbellänge (mm) | 170 mm |
| Kapazität (Wh) | 400 Wh |
| výrobce Anschrift | Longericher Straße 2, 50739 Köln |
| výrobce Kontakt | kontakt@zeg.de |
| značka Akku | Bosch |
| Bidex Akkutyp | lithium-iontový |
| Motorhersteller | Bosch |
| Drehmoment (Nm) | 55 |
No customer reviews for the moment.