| S (450 mm) dostupnost: ![]() |
| M (470 mm) dostupnost: ![]() |
| L (510 mm) dostupnost: ![]() |
| XL (550 mm) dostupnost: ![]() |
produkt je dostupný ihned
produkt je dostupný do týdne
ohledem dostupnost kotaktujite nás prosím
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:

GRINDER 2
| S (450 mm) dostupnost: ![]() |
| M (470 mm) dostupnost: ![]() |
| L (510 mm) dostupnost: ![]() |
| XL (550 mm) dostupnost: ![]() |
produkt je dostupný ihned
produkt je dostupný do týdne
ohledem dostupnost kotaktujite nás prosím
Příjemce :
* Povinná pole
nebo Zrušit
| Modelový rok: | 2025 |
| Barva | metallic aventurine matnáe |
| Model | Grinder 2 |
| Značka | Bulls |
| Pneumatiky | VEE TIRE CO. Rail MPC |
| Vidlice | Machete Carbon, internal cable routing, 12mm thru axle |
| Řetěz | Shimano CN-HG54-10 |
| Řídítka | BULLS Gravel SL |
| Velikost kola | 28 " |
| Materiál rámu | hliníkový |
| Sedlovka | Bulls hliníkový 27,2 mm |
| Sedlo | Bulls MTB-Sport |
| Radící páčky | SHIMANO Tiagra ST-4700 |
| Přehazovačka | SHIMANO GRX RD-RX400 |
| Kliky | SHIMANO GRX FC-RX600 46/30T |
| Přesmykač | SHIMANO GRX FD-RX400 |
| Druh náboj/razeni | Shimano GRX RD-RX400 |
| Hlavová složení | FSA ORBIT C40ACB (NO.42/ACB) |
| Kassette | Shimano CS-HG500-10 11-36T |
| Laufradsatz | Bulls DDM-22 |
| zádny brzdový kotouč | 160mm 6-Loch |
| typ produktů | Erwachsenenfahrrad |
| max provozní hmotnosti | 125 kg |
| Barva Shopfilter | zelená |
| rozměry pneumatik (ETRTO) | 40-622 |
| rozměry pneumatik (") | 28 x 1.50 |
| pocet rychlostech | 20 richlostech |
| pocet rychlostech / razeni | Řazení |
| výrobce | ZEG |
| naboj (zadní koleso) | Formula DC-22RQR |
| naboj (přední koleso) | FORMULA CL-512 |
| pro anoky účelzweck ShopFilter | Sport |
| Produktkategorie | Gravelbike / Cyclocross |
| pro anoky účelbereich | Wald & Feldwege |
| modelserie | Grinder |
| materiál rámu ShopFilter | hliníkový |
| Frontleuchte | MonkeyLink Recharge (Beleuchtung nicht im Lieferumfang enthalten) |
| Rückleuchte | MonkeyLink Recharge (Beleuchtung nicht im Lieferumfang enthalten) |
| tvar rámu | Diamant |
| Bremstyp | mechanische kotoučova brzda |
| brzda | SHIMANO BR-RS305 |
| Felge | BULLS DDM-22 |
| hmotnost´ ** | 11,65 kg |
| Straßenausstattung | ano |
| Bremsscheibe | 160mm 6-Loch |
| NOS | - |
| Řídítkabreite (mm) | 400 mm |
| páčky | Bulls Komfortlenkerband 3mm |
| predstavec | Bulls MTB predstavec CCS Slot Mount ready |
| BB-Drop (mm) | 70 mm |
| Oberrohr horizontal (mm) | 450 mm |
| Reach (mm) | 381 mm |
| Radstand (mm) | 1032 mm |
| Stack (mm) | 575 mm |
| Steuerrohrlänge (mm) | 135 mm |
| Steuerrohrwinkel (Grad) | 71 ° |
| rámspezifikation | Super lite double butted 6061 aluminium, internal cable routing , smooth welded |
| Řazenísart | Řazení |
| Barva Shopfilter 2 | stříbrná |
| Sitzrohrlänge (mm) | 450 mm |
| Sitzrohrwinkel (Grad) | 74 ° |
| hlavná barva ZEG | titan |
| Řetěznstrebenlänge (mm) | 435 mm |
| výrobce Anschrift | Longericher Straße 2, 50739 Köln |
| výrobce Kontakt | kontakt@zeg.de |
No customer reviews for the moment.