| S (450 mm) dostupnost: ![]() |
| M (470 mm) dostupnost: ![]() |
| L (510 mm) dostupnost: ![]() |
| XL (550 mm) dostupnost: ![]() |
produkt je dostupný ihned
produkt je dostupný do týdne
ohledem dostupnost kotaktujite nás prosím
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:

GRINDER 1
| S (450 mm) dostupnost: ![]() |
| M (470 mm) dostupnost: ![]() |
| L (510 mm) dostupnost: ![]() |
| XL (550 mm) dostupnost: ![]() |
produkt je dostupný ihned
produkt je dostupný do týdne
ohledem dostupnost kotaktujite nás prosím
Příjemce :
* Povinná pole
nebo Zrušit
| Modelový rok: | 2025 |
| Barva | khaki green matnáe |
| Model | Grinder 1 |
| Značka | Bulls |
| Pneumatiky | VEE TIRE CO. Rail MPC |
| Vidlice | Machete Carbon, internal cable routing, 12mm thru axle |
| Řetěz | KMC, HG-40 |
| Řídítka | BULLS Gravel SL |
| Velikost kola | 28 " |
| Materiál rámu | hliníkový |
| Sedlovka | Bulls hliníkový 27,2 mm |
| Sedlo | Bulls MTB-Sport |
| Radící páčky | SHIMANO Claris ST-R2000 |
| Přehazovačka | SHIMANO Claris RD-R2000 |
| Kliky | SHIMANO Claris FC-RS200 46/34T |
| Přesmykač | SHIMANO Claris FD-R2000 |
| Druh náboj/razeni | Shimano Claris RD-R2000 |
| Hlavová složení | FSA ORBIT C40ACB (NO.42/ACB) |
| Kassette | SHIMANO CS-HG50-8, 8-PCS, 11-34T |
| Laufradsatz | Bulls DDM-22 |
| zádny brzdový kotouč | 160mm 6-Loch |
| typ produktů | Erwachsenenfahrrad |
| max provozní hmotnosti | 125 kg |
| Barva Shopfilter | gold |
| rozměry pneumatik (ETRTO) | 40-622 |
| rozměry pneumatik (") | 28 x 1.50 |
| pocet rychlostech | 16 richlostech |
| pocet rychlostech / razeni | Řazení |
| výrobce | ZEG |
| naboj (zadní koleso) | Formula DC-22RQR |
| naboj (přední koleso) | FORMULA CL-512 |
| pro anoky účelzweck ShopFilter | Sport |
| Produktkategorie | Gravelbike / Cyclocross |
| pro anoky účelbereich | Wald & Feldwege |
| modelserie | Grinder |
| materiál rámu ShopFilter | hliníkový |
| Frontleuchte | MonkeyLink Recharge (Beleuchtung nicht im Lieferumfang enthalten) |
| Rückleuchte | MonkeyLink Recharge (Beleuchtung nicht im Lieferumfang enthalten) |
| tvar rámu | Diamant |
| Bremstyp | mechanische kotoučova brzda |
| brzda | SHIMANO BR-RS305 |
| Felge | BULLS DDM-22 |
| hmotnost´ ** | 12,47 kg |
| Straßenausstattung | ano |
| Bremsscheibe | 160mm 6-Loch |
| NOS | - |
| Řídítkabreite (mm) | 440 mm |
| páčky | Bulls Komfortlenkerband 3mm |
| predstavec | Bulls MTB predstavec CCS Slot Mount ready |
| BB-Drop (mm) | 70 mm |
| Oberrohr horizontal (mm) | 587 mm |
| Reach (mm) | 407 mm |
| Radstand (mm) | 1086 mm |
| Stack (mm) | 626 mm |
| Steuerrohrlänge (mm) | 189 mm |
| Steuerrohrwinkel (Grad) | 71 ° |
| rámspezifikation | Super lite double butted 6061 aluminium, internal cable routing , smooth welded |
| Řazenísart | Řazení |
| Sitzrohrlänge (mm) | 510 mm |
| Sitzrohrwinkel (Grad) | 74 ° |
| hlavná barva ZEG | gold |
| Řetěznstrebenlänge (mm) | 445 mm |
| výrobce Anschrift | Longericher Straße 2, 50739 Köln |
| výrobce Kontakt | kontakt@zeg.de |
No customer reviews for the moment.