| 40 cm dostupnost: ![]() |
| 48 cm dostupnost: ![]() |
| 51 cm dostupnost: ![]() |
produkt je dostupný ihned
produkt je dostupný do týdne
ohledem dostupnost kotaktujite nás prosím
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:

Sonic EVO AM-SL 1 Carbon
| 40 cm dostupnost: ![]() |
| 48 cm dostupnost: ![]() |
| 51 cm dostupnost: ![]() |
produkt je dostupný ihned
produkt je dostupný do týdne
ohledem dostupnost kotaktujite nás prosím
Příjemce :
* Povinná pole
nebo Zrušit
| Modelový rok: | 2022 |
| Barva | ocean blue |
| Model | Sonic EVO AM-SL 1 Carbon |
| Značka | Bulls |
| Pneumatiky | Schwalbe Nobby Nic Performance |
| Vidlice | RockShox 35 Gold 1.8 tapered |
| Řídítka | BULLS riserbar |
| Pedály | ZECURE MTB |
| Velikost kola | 29 " |
| Materiál rámu | Carbon |
| Sedlovka | LIMOTEC Alpha 1L |
| Sedlo | prologo Proxim 450 Sport |
| Radící páčky | Shimano Deore SL-M6100 |
| Přehazovačka | Shimano XT RD-M8100 |
| Kliky | E-Thirteen |
| Druh náboj/razeni | Shimano XT RD-M8100 |
| Hlavová složení | ACROS no.4 1.8 tapered |
| typ motorů | Mittelmotor |
| Kassette | Shimano Deore CS-M6100-12 10-51T |
| Laufradsatz | Shimano WH-MT620/29"/30mm/TL |
| zádny brzdový kotouč | 180 mm |
| typ produktů | Erwachsenenfahrrad |
| max provozní hmotnosti | 130 kg |
| Barva Shopfilter | modrá |
| MonkeyLink Ready | - |
| rozměry pneumatik (ETRTO) | 60-622 |
| rozměry pneumatik (") | 28 x 2,35 |
| pocet rychlostech | 12 richlostech |
| pocet rychlostech / razeni | 12 richlostech Řazení |
| výrobce | ZEG |
| zdvih vidlice (ve předu) | 140 mm |
| Akku 16,75 AH 600WH | Bulls V10 Light Core 725 |
| Motorunterstützung | do 25 km/h |
| zdvih vidlice (hinten) | 140 mm |
| pro anoky účelzweck ShopFilter | Tour |
| Produktkategorie | E-MTB Fully |
| pro anoky účelbereich | Berge & Offroad |
| Rücktrittbremse | - |
| Display | SHIMANO Steps EM800 |
| GPS | - |
| modelserie | SONIC EVO SL |
| materiál rámu ShopFilter | Carbon |
| Frontleuchte | MonkeyLink Connect (Beleuchtung nicht im Lieferumfang enthalten) |
| Rückleuchte | MonkeyLink Recharge (Beleuchtung nicht im Lieferumfang enthalten) |
| tvar rámu | Diamant |
| Bremstyp | hydraulicky kotoučova brzda |
| brzda | SHIMANO Deore BR-M6120, 4 Kolben |
| MonkeyLoad Ready | - |
| Straßenausstattung | - |
| Bremsscheibe | 203 mm |
| GPS ready | - |
| MonkeyLink Connect | - |
| NOS | - |
| Default Barva | - |
| SP Connect | - |
| Connected ready | - |
| MonkeyLink hinten | MonkeyLink Recharge, sedlo-Schnittstelle für ein MonkeyLink Akku-Rücklicht. Beleuchtung ist separat |
| MonkeyLink ve předu | MonkeyLink Connect, fertig verkabelte MonkeyLink Front Light Schnittstelle. Stromversorgung über den |
| Klasse | E-AllMountain |
| páčky | BULLS Enduro |
| predstavec | BULLS MTB 35mm, internal cable routing |
| BB-Drop (mm) | 30 mm |
| Oberrohr horizontal (mm) | 657 mm |
| Reach (mm) | 490 mm |
| rámgröße (Wert) | 51 cm |
| Radstand (mm) | 1262 mm |
| Stack (mm) | 646 mm |
| Steuerrohrlänge (mm) | 140 mm |
| Steuerrohrwinkel (Grad) | 66 ° |
| rámspezifikation | Carbon |
| Řazenísart | Řazení |
| Barva Shopfilter 2 | černá |
| Sitzrohrlänge (mm) | 510 mm |
| tlumiče | RockShox Deluxe Select+ RL |
| Sitzrohrwinkel (Grad) | 75 ° |
| Highlightfarbe | černá |
| hlavná barva ZEG | hellmodrá |
| Motorleistung (Watt) | 250 W |
| Řetěznstrebenlänge (mm) | 450 mm |
| Kapazität (Wh) | 725 Wh |
| výrobce Anschrift | Longericher Straße 2, 50739 Köln |
| výrobce Kontakt | kontakt@zeg.de |
| značka Akku | Shimano |
| Bidex Akkutyp | lithium-iontový |
| Motorhersteller | Shimano |
| Drehmoment (Nm) | 85 |
| FIT-Antrieb | - |
No customer reviews for the moment.